укр   рус   eng
ІМПАК - традиції і новації
 
 
 
Перейти на головну
Відправити листа
 

ІМПАК – традиції і новації

 

Картопля, картопелька, бульба…

Цей коренеплід міцно і остаточно вийшов на перші ролі в ОВОЧІВНИЦТВІ  в середині позаминулого сторіччя. Але й по сьогодні майже 98 процентів врожаю картоплі вирощується в приватних ГОСПОДАРСТВАХ дідівськими методами. Можна стверджувати, що сучасного, комплексного, творчого і промислового підходу до вирощування картоплі в Україні досі практично  не існувало.

Приватне підприємство “Імпак” було створено на території Андрушівщини Житомирської обл. в 1992р. як сімейне господарство, що спеціалізується на промисловому виробництві картоплі. Директором господарства став батько родини, Сергій Васильович Маліновський, реалізувавши тим самим свій давній потяг до сільського господарства. Починали ми займатися культурою всього на 7 га площ. Нині ж в обробітку “Імпаку” близько 3 тис. га, з яких 2009 року під картоплю відведено 600 га.

Сьогодні «Імпак» асоціюється як «Овочева компанія». Спеціалізуємося на виробництві високоякісної овочевої продукції, а також насіннєвого матеріалу (картопля), активно ведемо селекційну і дослідницьку роботу. Наша гордість -  власні виробничі активи (сучасні овочесховища, новітні імпортні лінії по миттю, сушці, фасовці свіжих овочів, сучасна сільгосптехніка). Тільки написи на упаковці наших овочів вносять ясність, що виробником є не голландський чи польський фермер, а сільгоспвиробник із Житомирщини, котрий, створюючи своє підприємство, прагнув не просто вирощувати картоплю, а налагодити справу на принципово новій основі виробництва, щоразу піднімаючи планку вимог щодо врожайності та якості тієї продукції, яку виробляє.

Штат працюючого персоналу нині налічує майже 90 високо кваліфікованих працівників, а в сезон ця цифра збільшується мінімум утричі. Компанія має ділові зв'язки за кордоном: у Німеччині, Голландії, Чехії, тому наші працівники мають можливість регулярно стажуються на провідних підприємствах Європи.

«Імпак» іде в ногу з науково технічним прогресом, запроваджуючи новітні технології вирощування зберігання продукції. Ми зосереджені на вирощуванні якісних  овочів найвищого європейського класу. Вся продукція компанії – це екологічно чистий, здоровий продукт без ГМО.

«Імпак» також виступає на ринку як елітгосп по вирощуванню насіння картоплі. Компанія співпрацює з відомою німецькою селекційною компанією Європлант (Europlant).

Все це і дозволяє нам посідати сьогодні одне з провідних місць по виробництву картоплі в УКРАЇНІ.

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Новини
 
Соя поки що екзотична рослина для України

Цього року Україна збере понад 1 мільйон тонн сої. Поки що це для нас рекорд. >>
© 2009 «Імпак». Всі права захищені.