укр   рус   eng
ІМПАК - традиції і новації
 
 
 
Перейти на головну
Відправити листа
 

Якість – як принцип

 

Наша продукція не містить ГМО та відповідає всім останнім критеріям якості. Маємо Європейський сертифікат Global GaP,  який доводить високу якість нашої моркви та картоплі!
Продукція ПП «Імпак» екологічно досконала – це «здорові» овочі!

Компанія має складське приміщення на 10 тис. тон,  які оснащенні сучасними вентиляційними та холодильними системами фірми GAUGLE, з окремо підібраними системами під всі види овочів. Тому при зберіганні наша продукція якісно практично не відрізняється від щойно зібраної.

Картопля, яка має більшу фракцію і не підпадає під параметри насіннєвої, надходить в овочесховище, всі виробничі приміщення якого, до слова, зведено останніми роками що називається з нуля. Тут картоплю доробляють на сучасному обладнанні й фасують у різні за обсягом та якістю упаковки.

Фасувально-пакувальні лінії Scals Wyma Upman, що застосовуються у компанії,  дозволяють фасувати у великі упаковки до 10 т продукції на годину. Це дозволяє обробити  80 т овочів за зміну. Лінія дрібного фасування, що готує продукцію безпосередньо для продажу у супермаркетах, дає змогу переробляти 4-5 т овочів. Для дрібного фасування всю продукцію попередньо ретельно відбирають, миють, шліфують. Адже висока якість має бути підкріплена і бездоганним зовнішнім виглядом!

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Новини
 
Соя поки що екзотична рослина для України

Цього року Україна збере понад 1 мільйон тонн сої. Поки що це для нас рекорд. >>
© 2009 «Імпак». Всі права захищені.