укр   рус   eng
ІМПАК - традиції і новації
 
 
 
Перейти на головну
Відправити листа
 

Основне виробництво

 

Для компанії головною культурою виробництва залишається КАРТОПЛЯ. Ця культура не проста, але досить приваблива своєю рентабельністю. Ринок картоплі в Україні великий і специфічний. А профільної картоплі, та ще й розподіленої за типами приготування, однорідності сорту на ринку недостатньо.

Останнім часом в Україні досить динамічно розвиваються великі спеціалізовані господарства з виробництва картоплі. Під промисловим виробництвом картоплі, за даними спеціалістів, зайнято близько 50 тис. га, і тільки на одній десятій цих площ вирощують продукцію, яка може задовольнити вибагливі супермаркети. Серед перших – продукція ПП «Імпак» під тм «Овочиста».

Другою за значимістю культурою у виробництві ПП «Імпак» є МОРКВА. Цей коренеплід стабільно популярний в українських господарок, і багато з них все більше віддає перевагу митій і фасованій продукції «Імпак» у супермаркетах над базарною.

До провідної групи продукції входять також БУРЯК столовий і ЦИБУЛЯ РІПЧАСТА, які також фасуються на підприємстві для супермаркетів під торговою маркою «Овочиста».

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

 
Новини
 
Соя поки що екзотична рослина для України

Цього року Україна збере понад 1 мільйон тонн сої. Поки що це для нас рекорд. >>
© 2009 «Імпак». Всі права захищені.